Zwroty i reklamacje

Zwrot towarów w ramach odstąpienia od umowy 

 1. Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia objęcia przez konsumenta w posiadanie przedmiotu umowy. Sklep internetowy marketgastronomiczny.pl dopuszcza możliwość zwrotu w ciągu 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać drogą elektroniczną na adres: sklep@marketgastronomiczny.pl lub listownie na adres: MARKET GASTRONOMICZNY Sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 439B 60-451 Poznań
 2. Wraz z oświadczeniem, prosi się również o przesłanie informacji o aktualnym numerze konta, na który dokonany zostanie zwrot należności.
 3. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Sprzedający wraz z ceną towaru zwraca koszty dostawy do konsumenta, które poniósł konsument.
 4. Zwracany towar Klient powinien odesłać na adres wskazany w ust. 1. Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.
 5. Zwracany towar nie może nosić znamion użytkowania i musi posiadać oryginalne opakowanie.

 

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Formularz zwrotu/reklamacji
  Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.
 2. Odesłanie produktu
  Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.
 3. Wysyłka
  Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
  Market Gastronomiczny Sp. z o.o.
  ul. Dąbrowskiego 439B
   60-451Poznań

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 1 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl